Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu MHW2040BH dysk twardy 2.5" 40 GB SATA

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MHW2040BH
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MHW2040BH
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11138
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Jan 2019 09:11:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu MHW2040BH dysk twardy 2.5" 40 GB SATA:
To krótkie podsumowanie Fujitsu MHW2040BH dysk twardy 2.5" 40 GB SATA arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu MHW2040BH, 2.5", 40 GB, 5400 RPM

Długie podsumowanie opisu Fujitsu MHW2040BH dysk twardy 2.5" 40 GB SATA:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu MHW2040BH dysk twardy 2.5" 40 GB SATA oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu MHW2040BH. Rozmiar HDD: 2.5", Pojemność HDD: 40 GB, Szybkość HDD: 5400 RPM

Cechy
Rozmiar HDD *
Ilość danych, które można przechowywać na dysku twardym.
2.5"
Pojemność HDD *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
40 GB
Szybkość HDD *
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
5400 RPM
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
SATA
Model *
Cechy urządzenia.
HDD
Rozmiar bufora dysku pamięci
8 MB
Szybkość transmisji interfejsu HDD
1,5 Gbit/s
Szybkość transmisji utrzymania HDD
150 MiB/s
Czas dostępu przy odczycie
14 ms
Cechy
Czas dostępu przy zapisie
12 ms
Pełne wyszukiwanie seek time
"Full seek stroke" jest to czas potrzebny na przemieszczenie się z pierwszego do ostatniego utworu na dysku.
22 ms
Czas wyszukiwania między ścieżkami
1,5 ms
Średnie opóźnienie
Średni czas potrzebny do momentu rozpoczęcia pracy (na przykład odczytu pliku z dysku twardego) przez urządzenie.
5,56 ms
Moc
Napięcie pracy
Określa zakres dostępnych napięć operacyjnych
5 V
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
70 mm
Wysokość produktu
Wysokość produktu.
9,5 mm
Głębokość produktu
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
100 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
101 g