Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Garmin zūmo 450 Automobile Navigator system nawigacji Ekran dotykowy Stały Srebrny 300,5 g

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Garmin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
zūmo 450 Automobile Navigator
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
010-00567-05 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Z odbiornikiem GPS (System Nawigacji Satelitarnej) zawsze będziesz wiedział gdzie się znajdujesz i nigdy się nie zgubisz, dzieje się tak dzięki inteligentnemu amerykańskiemu systemowi satelitarnemu, od którego to urządzenie otrzymuje sygnał. Z większością odbiorników GPS, możliwe jest wyświetlenie Twojej pozycji na mapie, niewielu może wskazać Ci kierunek, w którym się udać, tutaj wystarczy przekazać tą informację nawigacji.
Systemy nawigacji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezGarmin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4853
Statystyki oparte są o 94336 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92193 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Garmin zūmo 450 Automobile Navigator system nawigacji Ekran dotykowy Stały Srebrny 300,5 g:
To krótkie podsumowanie Garmin zūmo 450 Automobile Navigator system nawigacji Ekran dotykowy Stały Srebrny 300,5 g arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Garmin zūmo 450 Automobile Navigator, 38 s, 1 s, 10 m, 0,05 m/s, 1 Hz, 3D

Długie podsumowanie opisu Garmin zūmo 450 Automobile Navigator system nawigacji Ekran dotykowy Stały Srebrny 300,5 g:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Garmin zūmo 450 Automobile Navigator system nawigacji Ekran dotykowy Stały Srebrny 300,5 g oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Garmin zūmo 450 Automobile Navigator. Namierzanie- zimny: 38 s, Namierzanie- ciepły: 1 s, Dokładność GPS- pozycja: 10 m. Opcje podglądu map: 3D. Rozdzielczość: 320 x 240 px, Rozmiar wyświetlacza: 71,1 x 53,3 mm (2.8 x 2.1"). Układ: Stały, Kolor produktu: Srebrny, Typ interfejsu: Ekran dotykowy. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 4 h

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.