Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel 2.0 kan. 6 W Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Genius
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
31730505100
Kategoria
Głośnik, do którego można bezpośrednio podłączyć urządzenie mobilne, np. MP3, na którym odtwarzana jest muzyka.
Głośniki dokujace
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezGenius: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4152
Statystyki oparte są o 94364 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92204 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel 2.0 kan. 6 W Czarny:
To krótkie podsumowanie Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel 2.0 kan. 6 W Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel, 2.0 kan., 6 W, 79 dB, 20 - 20000 Hz, Czarny, Cyfrowy

Długie podsumowanie opisu Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel 2.0 kan. 6 W Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel 2.0 kan. 6 W Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Genius F-Series SP-F200 Multimedia Speaker System - 2.0-channel. Kanały wyjścia audio: 2.0 kan., Moc wyjściowa (RMS): 6 W, Stosunek sygnału do szumu: 79 dB. Kolor produktu: Czarny, Regulacja głośności: Cyfrowy, Średnica głośnika: 7,62 cm. Inne połączenia: Headphone Jack/Line In Jack/USB

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.