Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Gigabyte GA-M68SM-S2 płyta główna Gniazdo AM2 micro ATX

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Gigabyte
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
GA-M68SM-S2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
GA-M68SM-S2 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
Płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezGigabyte: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8090
Statystyki oparte są o 94222 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92080 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Gigabyte GA-M68SM-S2 płyta główna Gniazdo AM2 micro ATX:
To krótkie podsumowanie Gigabyte GA-M68SM-S2 płyta główna Gniazdo AM2 micro ATX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Gigabyte GA-M68SM-S2, AMD, Gniazdo AM2, 16 GB, micro ATX, 7.1 kan., Realtek ALC888

Długie podsumowanie opisu Gigabyte GA-M68SM-S2 płyta główna Gniazdo AM2 micro ATX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Gigabyte GA-M68SM-S2 płyta główna Gniazdo AM2 micro ATX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Gigabyte GA-M68SM-S2. Producent procesora: AMD, Gniazdko procesora: Gniazdo AM2. Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB. Rodzaj płyty: micro ATX, Kanały wyjścia audio: 7.1 kan., Audio chip: Realtek ALC888. Szerokość produktu: 244 mm, Głębokość produktu: 244 mm. Gniazdo rozszerzeń: 1 x PCI Express x 16 1 x PCI Express x 1 2 x PCI

Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
AMD
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo AM2
Pamięć
Liczba gniazd pamięci *
4
Maksymalna pojemność pamięci *
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
16 GB
Wewnętrzne We/Wy
Ilość gniazd USB 2.0 *
Końcówka kabla z wtyczką USB 2.0. USB 2.0 pojawił się na rynku w kwietniu 2000 (teraz nazywany "Hi-Speed") Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z maksymalną szybkością 480 Mbit/s. Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy od konstrukcji urządzenia i wynosi do 280 Mbit/s.
3
Ilość gniazd SATA
4
Ilość równoległych gniazd ATA *
Liczba równoległych złącz ATA (PATA) - interfejsu systemowego przeznaczonego do komunikacji z urządzeniami przechowującymi dane, takimi jak dyski twarde, dyskietki, napędy optyczne.
1
Gniazdo S/PDIF
Yes
Złącze audio na przednim panelu
Yes
Wejście audio CD/AUX
Yes
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)
Yes
Złącze wentylatora
Yes
Gniazdo wentylatora procesora
Yes
Gniazdo na obudowie
Yes
Ilość gniazd COM
1
Ilość gniazd IEEE1394
1
Porty We/Wy na tylnym panelu
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
4
Porty We/Wy na tylnym panelu
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Liczba portów ps/2 *
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Liczba portów IEEE 1394/Firewire *
Liczba portów IEEE 1394/FireWire. Interfejs IEEE 1394 to standard łącza szeregowego umożliwiającego szybką komunikację i synchroniczne usługi w czasie rzeczywistym. Opracowany w roku 1995 dla komputerów osobistych i cyfrowych urządzeń optycznych. Rozwijany przez firmę Apple Inc., która nazwała go FireWire. Można go porównać do bardziej popularnego łącza USB.
1
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Wyjścia słuchawkowe
Liczba gniazd/portów do podłączania słuchawek.
1
Mikrofon
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Cechy
Audio chip
Realtek ALC888
Kanały wyjścia audio *
Kanał wyjścia audio to układ elektryczny, który jest ścieżką dla sygnału wytwarzanego przez urządzenie. Urządzenie może posiadać kilka kanałów wyjść audio.
7.1 kan.
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
micro ATX
Rodzaj zasilania
Rodzaj źródła energii.
ATX
Gniazda rozszerzeń
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x PCI Express x 16 1 x PCI Express x 1 2 x PCI
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
244 mm
Głębokość produktu *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
244 mm
Pozostałe funkcje
Gniazdo stacji dyskietek
Yes