Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Gigabyte GeForce 7200 GS NVIDIA GDDR2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Gigabyte
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
GeForce 7200 GS
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
GV-NX72G128D
Kategoria
Karta graficzna jest pełnym graficznym podsystemem komputera PC. Jest ona odpowiedzialna za jakość i prędkość odtwarzania wideo. Dla użytkowników grających w gry lub pracujących z multimedialnymi aplikacjami, szczególnie istotne jest posiadanie karty graficznej z wysoko wydajnym procesorem graficznym i z wystarczającą pamięcią.
Karty graficzne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezGigabyte: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14136
Statystyki oparte są o 94315 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92187 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 Feb 2020 14:44:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Gigabyte GeForce 7200 GS NVIDIA GDDR2:
To krótkie podsumowanie Gigabyte GeForce 7200 GS NVIDIA GDDR2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Gigabyte GeForce 7200 GS, GeForce 7200 GS, GDDR2, 64 bit, 2048 x 1536 px, PCI Express x16

Długie podsumowanie opisu Gigabyte GeForce 7200 GS NVIDIA GDDR2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Gigabyte GeForce 7200 GS NVIDIA GDDR2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Gigabyte GeForce 7200 GS. Rodzina procesorów grafiki: NVIDIA, Procesor graficzny: GeForce 7200 GS. Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR2, Magistrala pamięci: 64 bit. Maks. Rozdzielczość: 2048 x 1536 px. Wersja DirectX: 9.0c, Wersja OpenGL: 2.0. Typ interfejsu: PCI Express x16. Rodzaj chłodzenia: Bierny

Procesor
Rodzina procesorów grafiki *
Kategoria, do której należy procesor graficzny, np. rodzina Southern Islands procesorów Rodeon (wyprodukowana przez AMD), GeForce (wyprodukowane przez NVIDIA).
NVIDIA
Procesor graficzny *
Procesor graficzny jest główną jednostką obliczeniową znajdującą się w nowych kartach graficznych. Układ scalony umieszczony na karcie graficznej jest odpowiedzialny za większość obliczeń związanych z prezentowaniem grafiki na ekranie. Procesory graficzne odciążają procesor komputera od skomplikowanych obliczeń, co w rezultacie przyspiesza działanie całego komputera.
GeForce 7200 GS
Maks. Rozdzielczość *
Maksymalna liczba pikseli obrazu. Zwykle podaje się ją w formacie szerokość x wysokość, np. "1024 x 768" oznacza szerokość wynoszącą 1024 pikseli a wysokość to 768 pikseli.
2048 x 1536 px
Pamięć
Typ pamięci adaptera grafiki *
Rodzaj pamięci stosowane przez kartę graficzną. Często połączenie dedykowanej pamięci wideo RAM (lub VRAM) i dynamicznego pamięci systemowej. UMA oznacza Unified Memory Architecture i jest architekturą pamięci komputera, która umożliwia jednostce przetwarzania grafiki dzielenie pamięci systemowej. Inne skróty: RAM = Random Access Memory, SDRAM = synchroniczna dynamiczna RAM, DDR = double-data-rate.
GDDR2
Magistrala pamięci *
Sprzęt i oprogramowanie łączące główną pamięć z kontrolerem pamięci w systemie komputera. Pierwotnie używane były magistrale ogólnego zastosowania, takie jak magistrale VME i S-100, a współcześnie magistrale pamięci łączą się bezpośrednio z chipem DRAM, dlatego projektowane są przez standard JEDEC.
64 bit
Liczba kanałów
4
Porty i interfejsy
Typ interfejsu *
PCI Express x16
Wyjście TV
Yes
Porty i interfejsy
Ilość portów DVI-I *
Liczba interfejsów DVI. DVI (Digital Visual Interface) to standard złącza pomiędzy kartą graficzną a monitorem komputera opracowany przez grupę Digital Display Working Group (DDWG). DVI-I jest zintegrowane z DVI, dlatego może przesyłać zarówno dane cyfrowe jak i analogowe.
1
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Ilość portów DVI
1
Wydajność
Wersja DirectX *
DirectX to zestaw API (Application Programming Interfaces) do łatwej obsługi zadań związanych z programowaniem gier na systemie operacyjnym Microsoft Windows.
9.0c
Wersja OpenGL *
OpenGL (Open Graphics Library) jest specyfikacją definiującą cross-językowy wieloplatformowy protokół API (application programming interface) do pisania aplikacji, które produkują grafiki komputerowe 3D (oraz 2D również). Interfejs ten zawiera ponad 250 połączeń funkcyjnych, które mogą być wykorzystane do opracowania złożonych trójwymiarowych scen z prostych scen pierwotnych.
2.0
Konstrukcja
Rodzaj chłodzenia *
Metoda wykorzystywana do chłodzenia urządzenia lub do chłodzenia powietrza wokół niego.
Bierny
Układ
Opis cech zewnętrznych produktu.
Half-Height/Half-Length (HH/HL)
Pozostałe funkcje
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
No