Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Haier
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ESR042PBB
Kategoria
Lodówki, w które, zwykle na górze, wbudowane są zamrażarki.
Chłodziarko-zamrażarki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHaier: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5642
Statystyki oparte są o 94315 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92187 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 paź 2019 15:24:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący Czarny:
To krótkie podsumowanie Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer, Wolnostojący, Czarny

Długie podsumowanie opisu Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Haier 4.1 Cu. Ft. Refrigerator/Freezer. Położenie urządzenia: Wolnostojący, Kolor produktu: Czarny. Roczne zużycie energii: 270 kWh. Szerokość produktu: 406,4 mm, Głębokość produktu: 203,2 mm, Wysokość produktu: 863,6 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.