Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0 czytnik kart

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hama
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CardReaderWriter 35in1, USB 2.0
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
004755348
Kategoria
Czytniki kart i napędy z wbudowanym czytnikiem kart do odczytu/zapisu na karcie pamięci Flash, np. z aparatu cyfrowego lub telefonu komórkowego.
Czytniki kart
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHama: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3551
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0 czytnik kart:
To krótkie podsumowanie Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0 czytnik kart arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0, Windows ME/2000/XP, USB 2.0, 20 MB/s, USB

Długie podsumowanie opisu Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0 czytnik kart:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0 czytnik kart oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hama CardReaderWriter 35in1, USB 2.0. System operacyjny: Windows ME/2000/XP. Typ interfejsu: USB 2.0. Prędkość zapisu nośnika: 20 MB/s. Inne połączenia: USB