Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hauppauge ImpactVCB low-profile Analogowy PCI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hauppauge
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ImpactVCB low-profile
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
166
Kategoria
Urządzenia umożliwiające odbiór sygnału telewizyjnego przez komputer.
Tunery telewizyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHauppauge: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13697
Statystyki oparte są o 94315 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92187 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 16 lip 2018 14:27:17
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hauppauge ImpactVCB low-profile Analogowy PCI:
To krótkie podsumowanie Hauppauge ImpactVCB low-profile Analogowy PCI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hauppauge ImpactVCB low-profile, Analogowy, PCI, Windows XP/2000/ME/98SE, CD-ROM, PCI

Długie podsumowanie opisu Hauppauge ImpactVCB low-profile Analogowy PCI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hauppauge ImpactVCB low-profile Analogowy PCI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hauppauge ImpactVCB low-profile. Typy tunera TV: Analogowy. Typ interfejsu: PCI. Minimalne wymagania systemowe: Windows XP/2000/ME/98SE, CD-ROM, PCI

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)