Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HERMA 1011 taśma papiernicza 15 m Beżowy 1 szt.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HERMA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1011
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1011 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4008705010115
Kategoria
Wąskie pasmo materiału przeznaczone zazwyczaj do przyczepienia lub zamocowania czegoś.
Taśmy papiernicze
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHERMA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 33189
Statystyki oparte są o 87775 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85728 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 25 maj 2019 21:23:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HERMA 1011 taśma papiernicza 15 m Beżowy 1 szt.:
To krótkie podsumowanie HERMA 1011 taśma papiernicza 15 m Beżowy 1 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HERMA 1011, 15 m, Beżowy, 9 mm, 1 szt.

Długie podsumowanie opisu HERMA 1011 taśma papiernicza 15 m Beżowy 1 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HERMA 1011 taśma papiernicza 15 m Beżowy 1 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HERMA 1011. Długość: 15 m, Kolor produktu: Beżowy. Szerokość produktu: 9 mm. Ilość na paczkę: 1 szt.

Cechy
Długość *
Wartość mierzona z jednego końca przedmiotu do drugiego; większy z dwóch wymiarów przedmiotu.
15 m
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Beżowy
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
9 mm
Zawartość opakowania
Ilość na paczkę *
1 szt.
Państwo Dystrybutor
Deutschland 2 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Customer service details