Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HERMA 1060 podajnik taśm Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HERMA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1060
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1060 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4008705010603
Kategoria
Plastikowe przedmioty zakończone metalowym ostrzem służące przycinaniu taśmy do wymaganej długości.
Podajniki taśm
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHERMA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 35455
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 sty 2019 20:35:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HERMA 1060 podajnik taśm Czarny:
To krótkie podsumowanie HERMA 1060 podajnik taśm Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HERMA 1060, 15 m, Czarny

Długie podsumowanie opisu HERMA 1060 podajnik taśm Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HERMA 1060 podajnik taśm Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HERMA 1060. Maksymalna długość roli: 15 m, Kolor produktu: Czarny

Cechy
Maksymalna długość roli
15 m
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Zawartość opakowania
Ilość
Liczba produktów.
1
Dołączona rolka taśmy
Yes
Państwo Dystrybutor
Deutschland 3 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Customer service details