Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m samoprzylepne etykiety

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HERMA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
4121
Kategoria
Etykiety do kopert, folderów itp., przeznaczone do nazywania i etykietowania przedmiotów.
Samoprzylepne etykiety
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHERMA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3596
Statystyki oparte są o 87748 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85697 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:46:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m samoprzylepne etykiety:
To krótkie podsumowanie HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m samoprzylepne etykiety arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m, 8.5 x 15000

Długie podsumowanie opisu HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m samoprzylepne etykiety:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m samoprzylepne etykiety oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HERMA Correction tape for 2 lines 8,5mm width 15m. Wymiary produktu (SxGxW): 8.5 x 15000

Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
8.5 x 15000
Customer service details