Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hoover SpinScrub Widepath Bez worka Niebieski

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hoover
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SpinScrub Widepath
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
H3044
Kategoria
Niewielkie elektryczne urządzenie domowe do odkurzania oraz usuwania brudu z podłóg i dywanów, wygladające jak mała, lżejsza wersja odkurzacza.
Odkurzacze na kiju i szczotki elektryczne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHoover: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4055
Statystyki oparte są o 94478 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92328 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hoover SpinScrub Widepath Bez worka Niebieski:
To krótkie podsumowanie Hoover SpinScrub Widepath Bez worka Niebieski arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hoover SpinScrub Widepath, Bez worka, Niebieski, Mokry, Filtrowanie wody, 120 V

Długie podsumowanie opisu Hoover SpinScrub Widepath Bez worka Niebieski:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hoover SpinScrub Widepath Bez worka Niebieski oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hoover SpinScrub Widepath. Rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka, Kolor produktu: Niebieski. Rodzaj czyszczenia: Mokry, Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Filtrowanie wody. Napięcie wejściowe AC: 120 V

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.