To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800 dysk optyczny Wewnętrzny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SP/CQ DVD-Rom EVO N800
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
285283-001
Kategoria
Za pomocą tych napędów można odczytywać i nagrywać płyty DVD i/lub CD, w różnych formatach. Podczas zakupu nagrywarki DVD proszę zwrócić uwagę na różnice pomiędzy płytami DVD+R i DVD-R, często napęd może zapisywać tylko jeden z tych dwóch typów, czasami jednak w oba. Jeśli zakupiony nośnik obsługuje tylko jeden z tych rodzajów, zawsze będzie trzeba zwrócić w sklepie uwagę na odpowiednią płytę DVD do nagrywania. Nowsze nośniki DVD obsługują także Dual Layer DVD (dwuwarstwowe). Ten rodzaj dysków, ma pojemność równą 8.5 GB, zamiast zwykłej 4.7 GB. Nagrywarki DVD mogą zwykle odczytywać i nagrywać także płyty CD, ale tylko niektóre nagrywarki CD mogą nagrywać i odczytywać płyty DVD.
Dyski optyczne
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14209
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800 dysk optyczny Wewnętrzny:
To krótkie podsumowanie HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800 dysk optyczny Wewnętrzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800, 24x, 8x, 8x

Długie podsumowanie opisu HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800 dysk optyczny Wewnętrzny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800 dysk optyczny Wewnętrzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP SP/CQ DVD-Rom EVO N800. Szybkośc odczytu CD: 24x, Prędkość odczytu DVD-R: 8x, Szybkość odczytu DVD: 8x

Konstrukcja
Wewnętrzny *
Yes
Prędkość odczytu
Szybkość odczytu DVD
8x
Szybkośc odczytu CD *
24x
Prędkość odczytu DVD-R
8x