Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 39 Yellow nabój z tuszem Żółty

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
39 Yellow
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51639Y
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 20174
Statystyki oparte są o 80743 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78908 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 lip 2018 09:06:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 39 Yellow nabój z tuszem Żółty:
To krótkie podsumowanie HP 39 Yellow nabój z tuszem Żółty arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 39 Yellow, Żółty, PaintJet XL300, Atramentowy, 1 szt.

Długie podsumowanie opisu HP 39 Yellow nabój z tuszem Żółty:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 39 Yellow nabój z tuszem Żółty oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 39 Yellow. Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty, Kompatybilna: PaintJet XL300, Technologia druku: Atramentowy. Ilość na paczkę: 1 szt.

Opis ogólny
Oryginalny *
Yes
Wielopak *
No
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Żółty
Opis ogólny
Kompatybilna *
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
PaintJet XL300
Technologia druku *
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Atramentowy
Pakowanie danych
Ilość na paczkę *
1 szt.
Customer service details