Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Impact Printer Ribbon (18 m)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9282-0545
Kategoria
Taśma do drukarek potrzebna do drukowania. Proszę się upewnić, że zakupiony został rodzaj odpowiedni do Twojej drukarki.
Taśmy do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 17387
Statystyki oparte są o 88817 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86798 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 03:52:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek:
Oficjalny tekst marketingowy HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek został dodany przez producenta

Taśmy drukujące HP do drukarek igłowych to najbardziej niezawodne taśmy dostępne dla drukarek igłowych HP. Unikatowa budowa taśmy zmniejsza ryzyko awarii drukarki.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek:
To krótkie podsumowanie HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Impact Printer Ribbon (18 m)

Długie podsumowanie opisu HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Impact Printer Ribbon (18 m) taśma do drukarek oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Impact Printer Ribbon (18 m)