Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C4920A głowica do drukarki

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4920A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4920AE
Kategoria
Elementy drukarek atramentowych, które przenoszą atrament na papier. To wbudowane w mechanizm drukarki głowice lub głowice jednorazowe, wbudowane w kartridże atramentowe jednorazowego użytku.
głowice do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 117710
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 paź 2017 13:06:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
wkłady atramentowe i głowice drukujące hp nr 14 (0,1MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: HP gwarantuje, że produkty HP są wolne od usterek materiałowych i związanych z wykonaniem przez cały okres użytkowania (o końcu okresu użytkowania produktu informuje odpowiednia informacja umieszczona na produkcie), jeśli produkt jest używany zgodnie z zaleceniami.nie obejmuje pustego produktu lub produktów, w których wprowadzano jakiekolwiek zmiany. Szczegółowe informacje na temat gwarancji można uzyskać u najbliższego sprzedawcy lub w witrynie internetowej /support/inkjet_warranty oraz www.hp.pl/gwarancje_supplies. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także prawa przewidziane obowiązującymi przepisami, o ile gwarancja ta praw takich nie wyklucza.
Więcej>>>

HP C4920A głowica do drukarki:
Oficjalny tekst marketingowy HP C4920A głowica do drukarki został dodany przez producenta
Czarna głowica drukująca HP 14

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP C4920A głowica do drukarki:
To krótkie podsumowanie HP C4920A głowica do drukarki arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C4920A, Officejet Pro 7140XI, 7130, 7110, D155XI, D125XI CP1160, Czarny, Czarny, 40 g, 109 x 25 x 142 mm
Długie podsumowanie opisu HP C4920A głowica do drukarki :

HP C4920A. Obsługiwane produkty: Officejet Pro 7140XI, 7130, 7110, D155XI, D125XI CP1160, Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, BCP — kolor rysunku w dymku: Czarny. Waga wraz z opakowaniem: 40 g. Wymiary opakowania (SxGxW): 109 x 25 x 142 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C4920A głowica do drukarki oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Praca
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
Officejet Pro 7140XI, 7130, 7110, D155XI, D125XI CP1160
Kolor(y) wkładów drukujących
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Czarny
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
40 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
109 x 25 x 142 mm
Objętość kropli atramentu
Rozmiar kropli atramentu, wyrażony w pikolitrach
18 pl
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
X