Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
83
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C5002A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0025184252885 show
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 56349
Statystyki oparte są o 93539 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91439 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 wrz 2020 03:02:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt. :
Krótki, edytorski opis HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt.

Zestaw Value Pack HP 83 UV z purpurowym wkładem atramentowym 680 ml i głowicą drukującą
Więcej>>>
HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
Oficjalny tekst marketingowy HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt. został dodany przez producenta

Zestawy eksploatacyjne HP 83 UV Value Pack zawierają wkład atramentowy HP 83 UV oraz głowicę drukującą i gniazdo czyszczące HP 83 UV, które stanowią modularny system atramentowy, by zapewnić automatyczny, szybki druk oraz odporność na działanie promieni UV.

Systemy atramentowe HP 83 zostały opracowane i przetestowane przez HP z myślą o współpracy z drukarkami HP Designjet z serii 5500 i 5000 oraz zgodnymi materiałami eksploatacyjnymi HP, co gwarantuje profesjonalną jakość druku.W ramach zestawu eksploatacyjnego Value Pack wszystkie te elementy oferowane są w cenie niższej, niż gdyby były kupowane osobno.Zawsze czysto i wyraźnie.

Krótkie podsumowanie opisu HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
To krótkie podsumowanie HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 83, Oryginalny, Tusz na bazie pigmentu, Purpurowy, 1 szt., -40 - 60 °C, 5 - 40 °C

Długie podsumowanie opisu HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 83 Oryginalny Purpurowy 1 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 83. Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Szerokość opakowania: 114,3 mm, Głębokość opakowania: 320 mm, Wysokość opakowania: 88,9 mm

Cechy
Ilość na paczkę *
1 szt.
Model *
Cechy urządzenia.
Oryginalny
Rodzaj atramentu *
Tusz na bazie pigmentu
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Warunki pracy
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 60 °C
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 40 °C
Waga i rozmiary
Szerokość opakowania
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
114,3 mm
Głębokość opakowania
Odległość od początku do końca opakowania.
320 mm
Wysokość opakowania
Odległość od góry do dołu opakowania.
88,9 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1,18 kg
Państwo Dystrybutor
Magyarország 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)