Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6033A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6033A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698171745
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
Papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 26899
Statystyki oparte są o 88715 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86722 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lut 2020 11:27:30
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>
HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk został dodany przez producenta

Papier HP High-gloss Photo CP umożliwia uzyskanie wydruków, które wyglądem i jakością przypominają profesjonalne odbitki fotograficzne. Bardzo dobra odporność na działanie światła w pomieszczeniach zamkniętych daje pewność, że wydruki na długo zachowają wysoką jakość. Nośnik ten spełnia wymagania projektantów, którzy potrzebują doskonałych kolorowych wydruków wielkoformatowych o fotograficznej jakości i błyszczącym wykończeniu.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk:
To krótkie podsumowanie HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP C6033A, Wysoki połysk, 179 g/m², 3 cm, 610 m

Długie podsumowanie opisu HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6033A papier fotograficzny Wysoki połysk oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP C6033A. Wykończenie nośnika: Wysoki połysk, Waga nośnika: 179 g/m². Szerokość rolki: 3 cm, Długość rolki: 610 m

Cechy
Wykończenie nośnika *
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Wysoki połysk
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
179 g/m²
Waga i rozmiary
Szerokość rolki
3 cm
Długość rolki
610 m
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details