Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6045A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698196397
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
Papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 82716
Statystyki oparte są o 93500 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91397 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 Sep 2020 09:33:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Długa nazwa produktu HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm :
Krótki, edytorski opis HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm

Karty HP White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>
HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm:
Oficjalny tekst marketingowy HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm został dodany przez producenta

Papier HP Photo Greeting Cards ma wykończenie błyszczące po stronie zewnętrznej oraz matowe po wewnętrznej. Doskonale nadaje się do tworzenia różnych fotograficznych kart okolicznościowych – kartek z wakacji, życzeń urodzinowych, podziękowań, zaproszeń itp.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm:
To krótkie podsumowanie HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm

Długie podsumowanie opisu HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Karty White Half-fold Photo Greeting Cards — 10 kart/A4/210 x 297 mm

X