Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
DesignJet 5000 UV Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6095V
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0808736078542 show
Kategoria
Drukarki te zostały zaprojektowane do drukowania na nośnikach większych niż format A4. Idealne do drukowania imponujących plakatów!
Drukarki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20811
Statystyki oparte są o 93539 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91439 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 wrz 2020 04:43:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa :
Krótki, edytorski opis HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa

Designjet 5000 UV Printing System
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa:
To krótkie podsumowanie HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP DesignJet 5000 UV Printer

Długie podsumowanie opisu HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP DesignJet 5000 UV Printer drukarka wielkoformatowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP DesignJet 5000 UV Printer

X