Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6951A papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6951A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6951A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698839959
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 12 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 122927
Statystyki oparte są o 74952 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 12-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73245 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 cze 2017 02:45:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją oraz serwisem i pomocą techniczną Centrum Obsługi Klienta HP.
Standardowa gwarancja: ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa ustawowe.
Długa nazwa produktu HP C6951A papier fotograficzny :
Krótki, edytorski opis HP C6951A papier fotograficzny

Papier HP Premium Plus Photo, satynowo-matowy, 280 g/m2 — 20 arkuszy/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>

HP C6951A papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6951A papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP Premium Plus Photo to najlepszy papier fotograficzny HP. Pozwala tworzyć profesjonalnej jakości zdjęcia o odporności na blaknięcie do 115 lat[1]. Satynowo-matowe wykończenie, odpowiednia grubość i gramatura zapewniają rezultaty, jakich można oczekiwać od zdjęć wywoływanych metodą tradycyjną.

Papier HP Premium Plus Photo, satynowo-matowy, nadaje się do druku nawet na najbardziej zaawansowanych fotograficznych drukarkach atramentowych. Zapewnia żywe, jednolite kolory, naturalne odcienie tonalne skóry oraz intensywną, jednolitą czerń, dzięki czemu zdjęcia są wspaniałe i wywierają ogromne wrażenie.Papier HP Premium Plus Photo, satynowo-matowy, posiada eleganckie, satynowo-matowe wykończenie oraz gramaturę i grubość profesjonalnych papierów fotograficznych. Nieprzylepna warstwa spodnia zapobiega rozmazywaniu przy układaniu zdjęć, umożliwiając drukowanie bez nadzoru.Papier HP Premium Plus Photo, satynowo­­matowy pozwala tworzyć profesjonalnej jakości wydruki o bogatych i żywych kolorach, odporne na blaknięcie przez wiele pokoleń [2] — dłużej niż odbitki zdjęć cyfrowych wykonane w zakładach fotograficznych.
Krótkie podsumowanie opisu HP C6951A papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP C6951A papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C6951A, 20 - 80%, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 10 - 80%, 440 g, 232 x 14,3 x 314 mm
Długie podsumowanie opisu HP C6951A papier fotograficzny :

HP C6951A. Waga wraz z opakowaniem: 440 g. Wymiary produktu (SxGxW): 232 x 14,3 x 314 mm, Wymiary opakowania (SxGxW): 232 x 14 x 316 mm, Ilość na palecie: 340 szt.

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6951A papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
280
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
0 - 40 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 80%
Pakowanie danych
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
440 g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
232 x 14,3 x 314 mm
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
232 x 14 x 316 mm
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
340 szt.
rozmiar urządzenia (1 slajd)
210 x 297 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
350 g
Ilość arkuszy w opakowaniu
Liczba arkuszy nośników (papieru lub folii) w opakowaniu
20 arkusze
Waga paletki
192 kg
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
10 szt.
Waga kartonu zbiorczego
4,91 kg
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
330 x 162 x 238
Rozmiar palety (EU)
1200 x 800 x 637 mm
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
X