Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Designjet 130gp Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7791E#411/KIT
Kategoria
Drukarki te zostały zaprojektowane do drukowania na nośnikach większych niż format A4. Idealne do drukowania imponujących plakatów!
Drukarki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10479
Statystyki oparte są o 96263 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94074 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:17
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Opcje serwisu i pomocy technicznej: Wsparcie telefoniczne w zakresie instalacji podstawowej, konfiguracji i rozwiązywania problemów; opcjonalne przedłużenie okresu opieki serwisu do trzech lat dzięki pakietom serwisowym HP Care Pack
Gwarancja: Roczna gwarancja z serwisem na miejscu w następnym dniu roboczym
Długa nazwa produktu HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa :
Krótki, edytorski opis HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa

HP Designjet 130gp Printer
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa:
To krótkie podsumowanie HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Designjet 130gp Printer

Długie podsumowanie opisu HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Designjet 130gp Printer drukarka wielkoformatowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Designjet 130gp Printer