Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4) moduł zasilaczy 12 W

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C8507-84201
Kategoria
Jednostki zasilające konwertujące prąd zmienny w prąd stały przeznaczony dla wewnętrznych urządzeń komputera.
Moduły zasilaczy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11014
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 May 2017 10:18:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4) moduł zasilaczy 12 W:
To krótkie podsumowanie HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4) moduł zasilaczy 12 W arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4), 12 W, 50 Hz, 0,8 A

Długie podsumowanie opisu HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4) moduł zasilaczy 12 W:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4) moduł zasilaczy 12 W oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Wall-mount power supply module (HiTRON HEA-48-150080-4). Moc w sumie: 12 W, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz. Maksymalne natężenie prądu: 0,8 A

Moc
Moc w sumie *
Całkowita moc potrzebna do działania urządzenia, lub całkowita moc produkowana przez urządzenie.
12 W
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Pozostałe funkcje
Maksymalne natężenie prądu
Największe możliwe natężenie, które przedstawia stosunek wartości ładunku elektrycznego przepływającego przez wyznaczoną powierzchnię do czasu przepływu ładunku.
0,8 A