Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DU399T
Kategoria
Notebook, także znany jako laptop jest przenośnym komputerem. W trakcie szukania nowego laptopa, warto zastanowić się, gdzie będzie on używany. Czy będzie używany w drodze? Jeśli tak, odpowiedni jest model ze specjalnym przenośnym procesorem oszczędzania energii, z dobrą baterią i wystarczająco małym wyświetlaczem. Pozwoli to na dłuższą pracę z tą samą baterią i zaoszczędzi trudu zabierania dużego wyświetlacza zużywającego dużo wartościowej baterii. A może laptop będzie głównie używany w miejscu z dostępem do gniazdka? Wtedy dobry jest model z pulpitem procesora (więcej mocy za mniejsze pieniądze) i zwykłą baterią, zaoszczędzi to dużo pieniędzy, które można wydać na większy ekran, ukróci pracę, ponieważ można na raz przeglądać więcej informacji i jest on wspaniały do multimediów.
Notebooki/laptopy
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15410
Statystyki oparte są o 93527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91428 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:28:01
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro:
To krótkie podsumowanie HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro

Długie podsumowanie opisu HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Compaq nx5000 P-M 1.6 GHz 512M/40G 15" XGA Intel Extreme Graphics (UMA) LAN modem WXP Pro

X