Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DZ007A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160255217
Kategoria
Komputery osobiste, w skrócie PC, są komputerami do osobistego użytkowania. Zawsze zawierają następujące elementy: - procesor (CPU), jest sercem komputera, gdzie odbywa się przetwarzanie danych. -Pamięć (RAM), jest bardzo szybką pamięcią, w której przechowywane są dane tymczasowe przed przetworzeniem ich przez procesor. - Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. - Karta graficzna, jest częścią komputera odpowiedzialną za przetwarzanie grafiki. Płyta główna MicroATX często ma zintegrowaną kartę graficzną. Te zintegrowane karty graficzne są reguły nieodpowiednie do gier komputerowych, ale wystarczająco dobre do oglądanie filmów.
Komputery osobiste/workstations
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13183
Statystyki oparte są o 91666 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89603 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a:
To krótkie podsumowanie HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a

Długie podsumowanie opisu HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Compaq d330 P4 HT 3.0E GHz 2x256M/80G CD-ROM LAN WXP Pro SP1a

Customer service details
Array
X