Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Karta 256 MB Secure Digital

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Karta 256 MB Secure Digital
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FA136A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0808736595629
Kategoria
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
Pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 40610
Statystyki oparte są o 85555 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83612 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 25 sie 2019 00:01:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Karta 256 MB Secure Digital :
Krótki, edytorski opis HP Karta 256 MB Secure Digital

Karta 256 MB Secure Digital
Więcej>>>
HP Karta 256 MB Secure Digital:
Oficjalny tekst marketingowy HP Karta 256 MB Secure Digital został dodany przez producenta

Więcej pamięci w Twoim komputerze kieszonkowym do wykonywania codziennych zadań. Ta wysokiej jakości karta pamięci Secure Digital o pojemności 256 MB doskonale nadaje się do zapisywania danych służbowych, informacji prywatnych i muzyki.

Krótkie podsumowanie opisu HP Karta 256 MB Secure Digital:
To krótkie podsumowanie HP Karta 256 MB Secure Digital arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Karta 256 MB Secure Digital

Długie podsumowanie opisu HP Karta 256 MB Secure Digital:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Karta 256 MB Secure Digital oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Karta 256 MB Secure Digital

Customer service details
X