Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
H7639PE
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32430
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service :
Krótki, edytorski opis HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service

HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service
Więcej>>>
HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service:
Oficjalny tekst marketingowy HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service został dodany przez producenta

HP Care Pack Services offer upgraded service levels to enhance your warranty cover for your total peace of mind and help you to stay up and running.

• Choice of service levels to meet specific business needs.

Krótkie podsumowanie opisu HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service:
To krótkie podsumowanie HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service

Długie podsumowanie opisu HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 1 year Post Warranty Next Business Day Exchange Networks 9304M Service