Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Kensington MicroSaver
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PC766A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160339320
Kategoria
Kabel z wbudowanym mechanizmem zabezpieczającym.
Zapięcia
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 200706
Statystyki oparte są o 87722 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85686 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lut 2020 03:46:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Bezterminowa gwarancja firmy Kensington
Długa nazwa produktu HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m :
Krótki, edytorski opis HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m

HP Kensington MicroSaver Security Cable Lock
Więcej>>>
HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m:
Oficjalny tekst marketingowy HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m został dodany przez producenta

Coś dla tych, którzy boją się o sprzęt. Tę poręczną blokadę z kablem wystarczy zaczepić z jednej strony do urządzenia, a z drugiej do nieruchomego miejsca zaczepienia — dzięki temu sprzęt na pewno będzie zawsze na swoim miejscu.

• Mniejsze ryzyko niespodziewanych kosztów związanych z wymianą lub wdrażaniem nowych urządzeń


• Kabel zabezpieczający wykonany ze stali wysokiej jakości i włókna Kevlar, zapewniający najlepszą ochronę urządzeń przed kradzieżą


• Jeśli komputer PC jest przymocowany do stałego obiektu, można mieć pewność, że znajdujące się na nim cenne dane również są bezpieczne

Krótkie podsumowanie opisu HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m:
To krótkie podsumowanie HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Kensington MicroSaver, Czarny, Klucz okrągły, Stal nierdzewna, 1,8 m

Długie podsumowanie opisu HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Kensington MicroSaver zapięcie do kabli Czarny 1,8 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Kensington MicroSaver. Kolor produktu: Czarny, Typ zamka: Klucz okrągły, Materiały: Stal nierdzewna. Długość kabla: 1,8 m

Cechy
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Typ zamka *
Rodzaj zamykania urządzenia.
Klucz okrągły
Materiały
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Stal nierdzewna
Cechy
Liczba dołączonych kluczy
2
Waga i rozmiary
Długość kabla *
Długość kabla.
1,8 m
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X