Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1742A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1742A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184825989
Kategoria
Tekstylia przeznaczone do nadrukowywania na nich tekstu lub obrazu.
Tekstylia do nadruków
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 65779
Statystyki oparte są o 88728 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86726 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lut 2020 03:47:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że jego wielkoformatowe materiały drukarskie są wolne od defektów i wad produkcyjnych i zostały zaprojektowane tak, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze sprzedawcą HP.
Długa nazwa produktu HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy :
Krótki, edytorski opis HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy

Nośnik HP Fabric Cotton Matte 215 g/m2 — 914 mm x 10 m
Więcej>>>
HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy został dodany przez producenta

Nośnik HP Fabric Cotton Matte wykonany jest w 100% z bawełny. Ten nośnik doskonale się układa i jest ognioodporny. To uniwersalny materiał, który idealnie nadaje się do wielu różnych zastosowań, w tym do przygotowywania wystroju na targi i do punktów sprzedaży.

Nośnik HP Fabric Cotton Matte zapewnia wysokiej jakości druk o błyszczących, żywych kolorach oraz ostrych krawędziach. Nośnik posiada unikatową, przypominającą tkaninę strukturę i wygląd, który ożywia transparenty i dodaje wyrazu wystawom.Nośnik HP Fabric Cotton Matte to niepalny, wyjątkowo dobrze układający się materiał do druku transparentów. Można go stosować w systemach atramentowych HP – barwnikowych lub UV. Zapewnia dobre wchłanianie i szybkie wysychanie atramentu oraz wysoką wydajność.Nośnik HP Fabric Cotton Matte posiada powłokę wchłaniającą atrament o dużej gęstości, która umożliwia drukowanie obrazów o umiarkowanym nasyceniu bez rozmywania. Materiał ten może być używany z atramentami barwnikowymi i UV.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy:
To krótkie podsumowanie HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q1742A, 950 x 127 x 127 mm, 2,9 kg, 42 szt., 216 kg

Długie podsumowanie opisu HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1742A tekstylium do nadruków 10 m Matowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q1742A. Wymiary opakowania (SxGxW): 950 x 127 x 127 mm, Waga wraz z opakowaniem: 2,9 kg. Ilość na palecie: 42 szt., Waga paletki: 216 kg

Szczegóły Techniczne
Długość rolki
10 m
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
950 x 127 x 127 mm
Szerokość rolki
91,4 cm
Termin przydatności do użycia
Okres czasu przez który produkt może być przechowywany przed użyciem
2 rok/lata
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
215 g/m²
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2,9 kg
Grubość nośnika
Fizyczna grubość mediów (papieru lub folii), wyrażona w mikrometrach.
15 µm
Zakres wilgotności względnej
20 - 70%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Poziom połysku
ASTM D-523
Szczegóły Techniczne
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
10 - 30 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
20 - 60%
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Kraj pochodzenia
Kraj, w którym wytworzono produkt.
Niemcy
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 86 °F
Wymiary rdzenia
5,08 cm
Dane opakowania
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
950 x 127 x 127 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
2,9 kg
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
42 szt.
Waga paletki
216 kg
Customer service details