Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1742A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1742A
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 66378
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 16 gru 2017 16:39:59
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że jego wielkoformatowe materiały drukarskie są wolne od defektów i wad produkcyjnych i zostały zaprojektowane tak, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze sprzedawcą HP.
Długa nazwa produktu HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych :
Krótki, edytorski opis HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych

Nośnik HP Fabric Cotton Matte 215 g/m2 — 914 mm x 10 m
Więcej>>>

HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych został dodany przez producenta
Nośnik HP Fabric Cotton Matte wykonany jest w 100% z bawełny. Ten nośnik doskonale się układa i jest ognioodporny. To uniwersalny materiał, który idealnie nadaje się do wielu różnych zastosowań, w tym do przygotowywania wystroju na targi i do punktów sprzedaży.

Nośnik HP Fabric Cotton Matte zapewnia wysokiej jakości druk o błyszczących, żywych kolorach oraz ostrych krawędziach. Nośnik posiada unikatową, przypominającą tkaninę strukturę i wygląd, który ożywia transparenty i dodaje wyrazu wystawom.Nośnik HP Fabric Cotton Matte to niepalny, wyjątkowo dobrze układający się materiał do druku transparentów. Można go stosować w systemach atramentowych HP – barwnikowych lub UV. Zapewnia dobre wchłanianie i szybkie wysychanie atramentu oraz wysoką wydajność.Nośnik HP Fabric Cotton Matte posiada powłokę wchłaniającą atrament o dużej gęstości, która umożliwia drukowanie obrazów o umiarkowanym nasyceniu bez rozmywania. Materiał ten może być używany z atramentami barwnikowymi i UV.
Krótkie podsumowanie opisu HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Q1742A, Matowy, Uniwersalny, Biały, 215 g/m², 1 arkusze, 20 - 70%
Długie podsumowanie opisu HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych :

HP Q1742A. Wykończenie nośnika: Matowy, Rekomendowane użycie: Uniwersalny, Kolor produktu: Biały. Arkusze w ryzie: 1 arkusze

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1742A Matowy Biały papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Wykończenie nośnika *
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Rekomendowane użycie *
Przeznaczenie produktu, sposób korzystania z niego (np. określenie odpowiedniej temperatury otoczenia).
Uniwersalny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
215 g/m²
Grubość nośnika
Fizyczna grubość mediów (papieru lub folii), wyrażona w mikrometrach.
15
Zawartość opakowania
Arkusze w ryzie *
Liczba kartek papieru w każdym opakowaniu.
1 arkusze
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
20 - 70%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 86 °F
X