Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1742A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1742A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184825989
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 62019
Statystyki oparte są o 79333 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77536 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 cze 2018 04:07:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że jego wielkoformatowe materiały drukarskie są wolne od defektów i wad produkcyjnych i zostały zaprojektowane tak, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze sprzedawcą HP.
Długa nazwa produktu HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych :
Krótki, edytorski opis HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych

Nośnik HP Fabric Cotton Matte 215 g/m2 — 914 mm x 10 m
Więcej>>>
HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych został dodany przez producenta

Nośnik HP Fabric Cotton Matte wykonany jest w 100% z bawełny. Ten nośnik doskonale się układa i jest ognioodporny. To uniwersalny materiał, który idealnie nadaje się do wielu różnych zastosowań, w tym do przygotowywania wystroju na targi i do punktów sprzedaży.

Nośnik HP Fabric Cotton Matte zapewnia wysokiej jakości druk o błyszczących, żywych kolorach oraz ostrych krawędziach. Nośnik posiada unikatową, przypominającą tkaninę strukturę i wygląd, który ożywia transparenty i dodaje wyrazu wystawom.Nośnik HP Fabric Cotton Matte to niepalny, wyjątkowo dobrze układający się materiał do druku transparentów. Można go stosować w systemach atramentowych HP – barwnikowych lub UV. Zapewnia dobre wchłanianie i szybkie wysychanie atramentu oraz wysoką wydajność.Nośnik HP Fabric Cotton Matte posiada powłokę wchłaniającą atrament o dużej gęstości, która umożliwia drukowanie obrazów o umiarkowanym nasyceniu bez rozmywania. Materiał ten może być używany z atramentami barwnikowymi i UV.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q1742A, Uniwersalny, Matte, Biały, 215 g/m², 1 arkusze, 20 - 70%

Długie podsumowanie opisu HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1742A Matte Biały papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q1742A. Rekomendowane użycie: Uniwersalny, Wykończenie nośnika: Matte, Kolor produktu: Biały. Arkusze w ryzie: 1 arkusze

Opis ogólny
Rekomendowane użycie *
Przeznaczenie produktu, sposób korzystania z niego (np. określenie odpowiedniej temperatury otoczenia).
Uniwersalny
Wykończenie nośnika *
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matte
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
215 g/m²
Grubość nośnika
Fizyczna grubość mediów (papieru lub folii), wyrażona w mikrometrach.
15
Zawartość opakowania
Arkusze w ryzie *
Liczba kartek papieru w każdym opakowaniu.
1 arkusze
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
20 - 70%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 86 °F
Customer service details
X