Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1906A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698419243
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 101687
Statystyki oparte są o 90276 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88257 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 maj 2020 14:43:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja jest dostępna na stronie http:///go/HPMediaWarranties. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP.
Gwarancja: Firma HP gwarantuje, że wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Jeśli firma HP zostanie powiadomiona o takich wadach w czasie trwania gwarancji, to według własnego uznania wymieni wadliwe produkty na takie same lub podobne albo zwróci koszt zakupu. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI, W TYM GWARANCJE PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SZCZEGÓLNE, PRZYPADKOWE, NASTĘPCZE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD PODSTAWY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY (KONTRAKTOWA, DELIKTOWA LUB DOWOLNA INNA). O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, ŚRODKI ZARADCZE OPISANE W NINIEJSZEJ GWARANCJI SĄ WYŁĄCZNYMI ŚRODKAMI ZARADCZYMI PRZYSŁUGUJĄCYMI UŻYTKOWNIKOWI. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU.
Długa nazwa produktu HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft) :
Krótki, edytorski opis HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft)

Nośnik HP Polypropylene Matte, 130 g/m2 - 1372 mm x 22,9 m
Więcej>>>
HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft):
Oficjalny tekst marketingowy HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft) został dodany przez producenta

Można produkować efektowne prezentacje, transparenty, tablice reklamowe oraz realistyczne powiększenia zdjęć. Ten odporny na działanie wody [1] i rozdarcia nośnik jest idealny do zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz, ponieważ zapewnia żywe kolory i wyraźne linie. Ponadto jest łatwy w utylizacji[2].

Możliwość uzyskania wydruków o doskonałych kolorach i realistycznych obrazach, wyglądających jak tradycyjne fotografie. Idealne rozwiązanie do różnych elementów oznakowania i grafik wystawienniczych, między innymi powiększeń zdjęć. Oryginalne atramenty barwnikowe HP zapewniają znakomite, nasycone kolory.Odporne na rozdarcie wydruki można odbierać natychmiast po wydrukowaniu. Zapewniający wysoką jakość, a jednocześnie pięknie układający się materiał fotograficzny jest odporny na działanie wody[1] oraz umożliwia uzyskanie doskonałych kolorów i ostrych krawędzi.Zaoferuj wiele opcji — między innymi prezentacje, transparenty, tablice reklamowe i powiększenia zdjęć — i pomóż w realizacji celów programu ochrony środowiska w przedsiębiorstwach, korzystając z niedrogich, uniwersalnych i łatwych w recyklingu[2] materiałów eksploatacyjnych HP.

Krótkie podsumowanie opisu HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft):
To krótkie podsumowanie HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft), Matowy, 130 g/m², 93%, 2 rok/lata, Szwajcaria, 137,2 cm

Długie podsumowanie opisu HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Matte Polypropylene 1372 mm x 22.9 m (54 in x 75 ft). Wykończenie nośnika: Matowy, Gramatura: 130 g/m², Nieprzejrzystość: 93%. Szerokość rolki: 137,2 cm, Długość rolki: 23 m, Wymiary rdzenia: 5,08 cm

Cechy
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
130 g/m²
Nieprzejrzystość
Zdolność mediów do blokowania transmisji światła przez nie
93%
Termin przydatności do użycia
Okres czasu przez który produkt może być przechowywany przed użyciem
2 rok/lata
Kraj pochodzenia
Kraj, w którym wytworzono produkt.
Szwajcaria
Waga i rozmiary
Szerokość rolki
137,2 cm
Długość rolki
23 m
Wymiary rdzenia
5,08 cm
Szczegóły Techniczne
Odcień bieli
Pomiar ilości światła odbitego i metoda pomiaru
98
Rozmiar rdzenia
2"
Państwo Dystrybutor
Deutschland 3 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)
Customer service details
X