Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q6542A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6542A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160166896
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 115818
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 Jan 2021 18:01:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Papier HP Laser lekko błyszczący (0.0 MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją oraz serwisem i pomocą techniczną Centrum Obsługi Klienta HP.
Standardowa gwarancja: ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa ustawowe.
Długa nazwa produktu HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały :
Krótki, edytorski opis HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały

Papier HP Professional Laser, lekko błyszczący, 120 g/m2 - 200 arkuszy/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>
HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały został dodany przez producenta

Wysokiej jakości papier A4 do prezentacji, o bardzo gładkim, dwustronnym, lekko błyszczącym wykończeniu zapewniającym druk bogatych kolorów o profesjonalnej jakości. Dzięki gramaturze 120 g/m2 idealnie nadaje się do druku dwustronnego, a jego wysoka jaskrawość zapewnia wspaniały kontrast.

Eleganckie, lekko błyszczące wykończenie zapewnia wysoką jakość wszystkich Twoich dokumentów.
Niezwykle gładka powierzchnia zapewnia wydruk ostrego, wyraźnego tekstu i bogatych, żywych kolorów.
Drukuj dokumenty o profesjonalnym wyglądzie na swojej kolorowej drukarce laserowej lub kopiarce.
Papier o dużej nieprzejrzystości – druk dokumentów jedno- lub dwustronnych z minimalnym przenikaniem.
Wybieraj ten papier zawsze, gdy chcesz zrobić wrażenie – idealnie nadaje się on do druku dokumentów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, takich jak raporty, arkusze danych oraz oferty.
Mocny papier o gramaturze 120 g/m² daje wrażenie cięższego, grubszego i porządniejszego od innych wysokiej jakości papierów biurowych. Niezwykle gładka powierzchnia także wywiera profesjonalne wrażenie – odbiorcy odczują to, kiedy tylko jej dotkną.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały:
To krótkie podsumowanie HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q6542A, Druk laserowy, A4 (210x297 mm), Połysk, 200 ark., Biały, 120 g/m²

Długie podsumowanie opisu HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q6542A papier do drukarek atramentowych A4 (210x297 mm) Połysk 200 ark. Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q6542A. Rekomendowane użycie: Druk laserowy, Rozmiar papieru: A4 (210x297 mm), Wykończenie: Połysk

Cechy
Rekomendowane użycie *
Druk laserowy
Rozmiar papieru *
A4 (210x297 mm)
Wykończenie *
Połysk
Cechy
Arkusze w ryzie *
200 ark.
Kolor produktu *
Biały
Gramatura *
120 g/m²