Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q6558A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6558A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160167053
Kategoria
Wydrukuj własne profesjonalnie wyglądające etykiety
Etykiety do nadruku
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 62451
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 Jan 2021 22:05:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania :
Krótki, edytorski opis HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania

HP Labels 70 x 36 mm-25 sht/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>
HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania został dodany przez producenta

Wysokiej jakości naklejki samoprzylepne zapewniają niezawodny druk bez zacięć na drukarkach HP Inkjet i HP LaserJet. Śnieżnobiałe wykończenie oraz szybkie wysychanie gwarantuje wydruk ostrego, wyraźnego czarnego tekstu i jasnych, żywych kolorów.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q6558A, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser/Atrament, Prostokąt, 7 cm

Długie podsumowanie opisu HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q6558A etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q6558A. Kolor produktu: Biały, Rodzaj etykiety: Samoprzylepne etykiety do drukowania, Format nośnika (podajnik 1): A4. Szerokość etykiety: 7 cm, Wysokość etykiety: 3,6 cm. Liczba etykiet na pakiet: 600 szt., Ilość arkuszy w opakowaniu: 25 ark., Liczba etykiet na arkuszu: 24 szt.

Cechy
Kolor produktu *
Biały
Rodzaj etykiety
Samoprzylepne etykiety do drukowania
Format nośnika (podajnik 1)
A4
Technologia druku
Laser/Atrament
Kształt
Prostokąt
Waga i rozmiary
Szerokość etykiety
7 cm
Wysokość etykiety
3,6 cm
Zawartość opakowania
Ilość arkuszy w opakowaniu
25 ark.
Liczba etykiet na arkuszu
24 szt.
Liczba etykiet na pakiet *
600 szt.