Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Designjet Z2100 24-in Photo Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6675A#BCC-KIT
Kategoria
Drukarki te zostały zaprojektowane do drukowania na nośnikach większych niż format A4. Idealne do drukowania imponujących plakatów!
Drukarki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6838
Statystyki oparte są o 85112 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83156 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:30
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Przedłużenie gwarancji o 1 rok (2 opcje: z obsługą w miejscu instalacji w następnym dniu, z obsługą w miejscu instalacji w tym samym dniu roboczym z odpowiedzią w ciągu 4 godzin), 3-letni pakiet serwisowy HP Care Pack (2 opcje: z obsługą w miejscu instalacji w następnym dniu, z obsługą w miejscu instalacji w tym samym dniu roboczym z odpowiedzią w ciągu 4 godzin), podstawowa instalacja, konfiguracja i sieć
Długa nazwa produktu HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa :
Krótki, edytorski opis HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa

8-atramentowa drukarka HP Designjet zapewnia najwyższą dokładność odwzorowania oraz spójność kolorów dzięki pierwszemu w historii wbudowanemu spektrofotometrowi [1] . Wyraźne wydruki wielkoformatowe (do 610 lub 1118 mm) w kolorze i w czerni, z wykorzystaniem 8 nowych atramentów pigmentowych HP Vivera.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa:
To krótkie podsumowanie HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer

Długie podsumowanie opisu HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer

Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-08-17 14:28:20
Testseek has collected 1 expert review for HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer large format printer and the rating is 90 of 100. Click below and use Testseek to find all ratings, product awards and conclusions.
90%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
Creativepro.com
Updated:
2011-08-17 14:28:19
Theres been a lot of big digital photography news over the last year and a half, but most of the products in the headlines have been software programs: Aperture, Lightroom, Photoshop CS3, and so on. Lost in the shuffle has been an equally important st...
90%
Customer service details