Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Color LaserJet 4700dtn Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Color LaserJet 4700dtn Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q7494A#ABA-A1
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
Drukarki laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7699
Statystyki oparte są o 91403 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89352 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 09:56:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Opcje serwisu i pomocy technicznej: Bezpłatne wsparcie telefoniczne przez cały okres gwarancji; opcjonalne pakiety serwisowe HP Care Pack, stanowiące rozszerzenie usług serwisowych ponad standardową (roczną) gwarancję HP LaserJet na okres do pięciu lat; opcjonalna umowa serwisowa HP
Gwarancja: Roczna gwarancja z obsługą w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym
Długa nazwa produktu HP Color LaserJet 4700dtn Printer :
Krótki, edytorski opis HP Color LaserJet 4700dtn Printer

Idealna drukarka dla zespołów roboczych, która zapewnia doskonałą wydajność i najwyższą jakość druku. Dzięki niej możesz szybko i łatwo ożywić dokumenty, dodając wspaniałe, robiące wrażenie kolory.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 4700dtn Printer:
To krótkie podsumowanie HP Color LaserJet 4700dtn Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Color LaserJet 4700dtn Printer

Długie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 4700dtn Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Color LaserJet 4700dtn Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Color LaserJet 4700dtn Printer

Customer service details
Array