Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart C4480 All-in-One Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photosmart C4480 All-in-One Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q8388A#ABA-A1
Kategoria
Wielofunkcyjne jest tak naprawdę urządzenie wszystko-w-jednym (AIO); jest to zarówno skaner i drukarka oraz ma często nawet funkcje faksu. Faktycznie, więc jest to kopiarka ale taka, która zawiera dostępne osobno funkcje skanowania i drukowania. Wszystko to jest wielką zaletą, przy ograniczonej przestrzeni biurowej. Ponadto, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę przy użyciu wygodnych specjalnych funkcjami urządzenia.
Wielofunkcyjne
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5561
Statystyki oparte są o 90237 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88219 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Standardowa ograniczona roczna gwarancja na sprzęt. Opcje gwarancji i pomocy technicznej są różne w zależności od produktu, kraju oraz lokalnych uwarunkowań prawnych.
Długa nazwa produktu HP Photosmart C4480 All-in-One Printer :
Krótki, edytorski opis HP Photosmart C4480 All-in-One Printer

Doskonałe zdjęcia, dokumenty i strony internetowe, a także możliwość kopiowania i skanowania za pomocą jednego niedrogiego urządzenia. Drukowanie pięknych zdjęć bez komputera, szybkie kopiowanie kolorowych dokumentów i skanowanie ważnych materiałów do komputera. Wszystko to i wiele więcej.
Więcej>>>
HP Photosmart C4480 All-in-One Printer:
Oficjalny tekst marketingowy HP Photosmart C4480 All-in-One Printer został dodany przez producenta

Doskonałe zdjęcia, dokumenty i strony internetowe, a także możliwość kopiowania i skanowania za pomocą jednego niedrogiego urządzenia. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu oraz wbudowanemu wyświetlaczowi to niewielkie urządzenie wielofunkcyjne ułatwia wykonanie większej liczby zadań. Wystarczy włożyć kartę pamięci, aby wydrukować piękne zdjęcia bez komputera. Ostre i wyraźne kopie za jednym naciśnięciem przycisku. Drukowanie dokumentów laserowej jakości oraz skanowanie zdjęć lub ważnych materiałów do komputera. Wszystko to i wiele więcej.

Krótkie podsumowanie opisu HP Photosmart C4480 All-in-One Printer:
To krótkie podsumowanie HP Photosmart C4480 All-in-One Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Photosmart C4480 All-in-One Printer

Długie podsumowanie opisu HP Photosmart C4480 All-in-One Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Photosmart C4480 All-in-One Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Photosmart C4480 All-in-One Printer

Customer service details
X