Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HyperX
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
HyperX
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KHX3200AK2/1G show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHyperX: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 25323
Statystyki oparte są o 93539 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91439 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB :
Krótki, edytorski opis HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB

Hyper X
Więcej>>>
HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB:
Oficjalny tekst marketingowy HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB został dodany przez producenta

Kingston Technology to największy na świecie niezależny producent pamięci, dobrze znany z wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Moduły pamięci HyperX są przeznaczone dla entuzjastów wysokiej wydajności i charakteryzują się bardzo dużą szybkością oraz niską latencją. Są montowane wyłącznie z najlepszych podzespołów i gwarantują najwyższą wydajność. Wszystkie moduły HyperX firmy Kingston Technology są objęte wieczystą gwarancją.

Krótkie podsumowanie opisu HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB:
To krótkie podsumowanie HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2), 0,5 GB, DDR, 400 Mhz, 184-Pin DIMM

Długie podsumowanie opisu HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2) moduł pamięci 0,5 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HyperX 1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2 (2-3-2-6-1) DIMM (Kit of 2). Pamięć wewnętrzna: 0,5 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR, Prędkość zegara pamięci: 400 Mhz, Rodzaj pamięci: 184-Pin DIMM, Opóźnienie cas: 2

Cechy
Opóźnienie cas *
Liczba cykli zegarowych potrzebna do dostępu do określonej kolumny danych w dynamicznej pamięci RAM. CAS latency, lub po prostu CAS, znane jest jako czas bramkowania adresu kolumny lub wyboru adresu kolumny, określane czasami jako Tcl.
2
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,5 GB
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR
Prędkość zegara pamięci *
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
400 Mhz
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
184-Pin DIMM
Kod korekcyjny *
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
No
Magistrala pamięci
Sprzęt i oprogramowanie łączące główną pamięć z kontrolerem pamięci w systemie komputera. Pierwotnie używane były magistrale ogólnego zastosowania, takie jak magistrale VME i S-100, a współcześnie magistrale pamięci łączą się bezpośrednio z chipem DRAM, dlatego projektowane są przez standard JEDEC.
64 bit
Cechy
Szerokość sprawdzenia
8 bit
Napięcie pamięci
Napięcie pamięci urządzenia.
2.6 V
Czas dostępu do pamięci wewnętrznej
5 ns
Pokrycie ołowiem
Złoto
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 70 °C