Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Ibico IbiMaster 250 CombBinder 500 ark.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Ibico
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
IbiMaster 250 CombBinder
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IB277504
Kategoria
Zorganizuj wszystkie swoje dokumenty dziurkując je i przechowując w segregatorach. Nadaj swoim raportom profesjonalny wygląd, miej je oprawione. Dzięki tym urządzeniom możesz zrobić to i o wiele więcej.
Urządzenia bindujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIbico: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5543
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Ibico IbiMaster 250 CombBinder 500 ark.:
To krótkie podsumowanie Ibico IbiMaster 250 CombBinder 500 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Ibico IbiMaster 250 CombBinder, 500 ark.

Długie podsumowanie opisu Ibico IbiMaster 250 CombBinder 500 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Ibico IbiMaster 250 CombBinder 500 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Ibico IbiMaster 250 CombBinder. Waga produktu: 11,2 g. Wymiary produktu (SxGxW): 534 x 420 x 216 mm, Zalecana gramatura nośników: 80 g/m²