Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40 procesor 2,2 GHz

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
13N0656
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11836
Statystyki oparte są o 93555 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91454 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 Jun 2018 00:55:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40 procesor 2,2 GHz:
To krótkie podsumowanie IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40 procesor 2,2 GHz arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40, Intel® Xeon®, 2,2 GHz, Serwer/stacja robocza, 400 Mhz, 2 MB, L3

Długie podsumowanie opisu IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40 procesor 2,2 GHz:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40 procesor 2,2 GHz oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM PROCESSOR XEON 2.2GHZ 400MHZ 2MB L3 CACHE TBV BLADE HS40. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 2,2 GHz, Element dla: Serwer/stacja robocza

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.