Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
26K4847
Kategoria
Drive bay to standardowy obszar dodawania sprzętu komputerowego. Większość z nich przymocowane jest do wnętrza obudowy, ale niektóre można wyjąć.
Panele drive bay
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20562
Statystyki oparte są o 90121 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88061 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 wrz 2019 08:54:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit:
To krótkie podsumowanie IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit

Długie podsumowanie opisu IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM eServer BladeCenter SCSI Storage Expansion Unit

Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details