Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM eServer System x3400 serwer Intel® Xeon® z serii 5000 1,6 GHz 1 GB DDR2-SDRAM Tower 835 W

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
eServer
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
System x3400
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
79764AU
Kategoria
Serwery są nadzwyczaj mocnymi, niezawodnymi komputerami, które zostały specjalnie zaprojektowane dla aplikacji serwerowych. Na przykład, obsługującymi strony internetowe, dużą bazę danych lub wspólną dla wielu użytkowników przestrzeń pamięci. Serwery zwykle nie są zbyt ciche i prawie nie dostarczają wydajności graficznej, co sprawia, że nie nadają się do wykorzystania jako komputer osobisty. Jeżeli potrzebujesz wiele serwerów, wybierz jako model rack montażowy. Te modele potrzebują mniej miejsca, a Twoje pomieszczenie na serwer pozostanie schludne.
Serwery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11865
Statystyki oparte są o 94393 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92231 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 wrz 2020 13:54:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM eServer System x3400 serwer Intel® Xeon® z serii 5000 1,6 GHz 1 GB DDR2-SDRAM Tower 835 W:
To krótkie podsumowanie IBM eServer System x3400 serwer Intel® Xeon® z serii 5000 1,6 GHz 1 GB DDR2-SDRAM Tower 835 W arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM eServer System x3400, 1,6 GHz, 5110, 1 GB, DDR2-SDRAM, 2400 GB, Tower

Długie podsumowanie opisu IBM eServer System x3400 serwer Intel® Xeon® z serii 5000 1,6 GHz 1 GB DDR2-SDRAM Tower 835 W:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM eServer System x3400 serwer Intel® Xeon® z serii 5000 1,6 GHz 1 GB DDR2-SDRAM Tower 835 W oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM eServer System x3400. Typ procesora: Intel® Xeon® z serii 5000, Taktowanie procesora: 1,6 GHz, Model procesora: 5110. Pamięć wewnętrzna: 1 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR2-SDRAM. Całkowita pojemność przechowywania: 2400 GB. Zasilanie: 835 W. Obudowa: Tower

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.