Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel BX80532KC2700F procesor 2,7 GHz 2 MB L2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
BX80532KC2700F
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80532KC2700F
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5032037004077 show
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIntel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10649
Statystyki oparte są o 93539 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91439 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 wrz 2020 00:12:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Intel BX80532KC2700F procesor 2,7 GHz 2 MB L2:
To krótkie podsumowanie Intel BX80532KC2700F procesor 2,7 GHz 2 MB L2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel BX80532KC2700F, Intel® Xeon®, 2,7 GHz, Gniazdo 603, Serwer/stacja robocza, 130 nm, Intel

Długie podsumowanie opisu Intel BX80532KC2700F procesor 2,7 GHz 2 MB L2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel BX80532KC2700F procesor 2,7 GHz 2 MB L2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel BX80532KC2700F. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 2,7 GHz, Gniazdko procesora: Gniazdo 603. Termiczny układ zasilania (TDP): 80 W, Napięcie rdzenia procesora (AC): 1.475 V. Liczba przetwarzających tranzystorów: 82 M, Die Size przetwarzania: 555 mm², Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die: 82 M. Pamięć cache: 2 MB

Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2,7 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo 603
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer/stacja robocza
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
130 nm
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
400 Mhz
Seria procesora
Intel Xeon 400 MHz FSB
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Procesor cache
2 MB
Typ procesora pamięci
L2
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
27
Typ magistrali
FSB
Nazwa kodowa procesora
Gallatin
Procesor ARK ID
27302
Moc
Termiczny układ zasilania (TDP) *
80 W
Napięcie rdzenia procesora (AC)
1.475 V
Cechy
Liczba przetwarzających tranzystorów
82 M
Die Size przetwarzania
555 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
82 M
Wbudowane opcje dostępne
No
Segment rynku
SRV
Cechy szczególne procesora
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
No
Warunki pracy
Tcase
70 °C
Szczegóły Techniczne
Przepustowość magistrali
400
Rodzaje magistrali
MHz
Cache procesora
2048 KB
Napięcie rdzenia procesora
1.475 V
Nazwa produktu
Intel Xeon 2.70 GHz, 2M Cache, 400 MHz FSB
Typ produktu
Podkategoria produktu.
1
Status
End of Life
Nazwa producenta procesora
Intel Xeon
Ostatnia zmiana
63903513
Rodzina produktów
Legacy Intel Xeon Processor
Pozostałe funkcje
Pamięć cache
2 MB