Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Celeron M
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
370
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80536NC1500EJ
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5032037005487 show
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIntel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 18148
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 wrz 2019 03:54:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2 :
Krótki, edytorski opis Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2

Celeron M Processor 370
(1M Cache, 1.50 GHz, 400 MHz FSB)
Więcej>>>
Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2:
Oficjalny tekst marketingowy Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2 został dodany przez producenta

Dostępne opcje rozwiązań wbudowanych
Dostępne opcje rozwiązań wbudowanych oznaczają, że dane produkty zapewniają rozszerzone możliwości zakupu w zakresie systemów inteligentnych i rozwiązań wbudowanych. Certyfikat produktu oraz warunki użytkowania znajdują się w raporcie Dopuszczającym do Produkcji. Więcej informacji można uzyskać u najbliższego przedstawiciela firmy Intel.

Funkcje Execute Disable Bit
Obsługa sprzętowej funkcji zabezpieczeń Execute Disable Bit może zmniejszyć narażenie na działanie wirusów i ataków opartych na złośliwych kodach oraz zapobiec wykonywaniu i rozprzestrzenianiu się na serwerze i w sieci szkodliwego oprogramowania.

Krótkie podsumowanie opisu Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2:
To krótkie podsumowanie Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel Celeron M 370, Intel® Celeron® M, 1,5 GHz, H-PBGA478, H-PBGA479, PPGA478, 90 nm, 32-bit, 400 Mhz

Długie podsumowanie opisu Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel Celeron M 370 procesor 1,5 GHz 1 MB L2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel 370, Celeron M. Typ procesora: Intel® Celeron® M, Taktowanie procesora: 1,5 GHz, Gniazdko procesora: H-PBGA478, H-PBGA479, PPGA478. Termiczny układ zasilania (TDP): 21 W. Liczba przetwarzających tranzystorów: 144 M, Die Size przetwarzania: 87 mm², Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die: 144 M. Wielkość opakowania procesora: 35 x 35 mm. Pamięć cache: 1 MB

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Celeron® M
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
1,5 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
H-PBGA478, H-PBGA479, PPGA478
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
90 nm
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
370
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
400 Mhz
Seria procesora
Intel Celeron M 300 series
Procesor cache
1 MB
Typ procesora pamięci
L2
Kompatybilne chipsety
Intel® 852GM
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
15
Parytet FSB
No
Typ magistrali
FSB
Nazwa kodowa procesora
Dothan
Procesor ARK ID
27145
Pamięć
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
No
Moc
Termiczny układ zasilania (TDP) *
21 W
Cechy
Execute Disable Bit
Yes
Stan spoczynku
No
Liczba przetwarzających tranzystorów
144 M
Die Size przetwarzania
87 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
144 M
Wbudowane opcje dostępne
Yes
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Segment rynku
MBL
Cechy
Kod zharmonizowanego systemu (HS)
8473301180
Cechy szczególne procesora
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego Technologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
No
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
No
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
No
Technologia Intel® Trusted Execution
No
Intel® Enhanced Halt State
No
Intel® Demand Based Switching
No
Intel® 64
No
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x)
No
Warunki pracy
Rozgałęźnik T
100 °C
Szczegóły Techniczne
Cache procesora
1024 KB
Typ produktu
Podkategoria produktu.
Processor
Urodzony
Q2'04
Przepustowość magistrali
400
Rodzaje magistrali
MHz
data rozpoczęcia
Q2'04
Napięcie rdzenia procesora
1.004-1.292 V
Nazwa produktu
Intel Celeron M 370 (1M Cache, 1.50 GHz, 400 MHz FSB)
Status
Discontinued
Nazwa producenta procesora
Intel Celeron
Ostatnia zmiana
63903513
Rodzina produktów
Legacy Intel Celeron Processor
Prędkość magistrala
400 MHz
Waga i rozmiary
Wielkość opakowania procesora
35 x 35 mm
Pozostałe funkcje
Pamięć cache
1 MB
Customer service details