Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Iomega 32947 pamięć USB 0,0625 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Iomega
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
32947
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
32947
Kategoria
Pendrive USB to niewielki urządzenie z wtyczką USB, którą można podłączyć do komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Używane do przechowywania danych.
Pamięć USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIomega: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7737
Statystyki oparte są o 96333 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94159 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Iomega 32947 pamięć USB 0,0625 GB:
To krótkie podsumowanie Iomega 32947 pamięć USB 0,0625 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Iomega 32947, 0,0625 GB, 8 MB/s, 9 g

Długie podsumowanie opisu Iomega 32947 pamięć USB 0,0625 GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Iomega 32947 pamięć USB 0,0625 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Iomega 32947. Pojemność: 0,0625 GB, Prędkość odczytu z nośnika: 8 MB/s, Prędkość zapisu nośnika: 1 MB/s. Waga produktu: 9 g

Wydajność
Pojemność *
0,0625 GB
Prędkość odczytu z nośnika
8 MB/s
Wydajność
Prędkość zapisu nośnika
1 MB/s
Waga i rozmiary
Waga produktu
9 g