Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Iomega StorCenter 200m NAS Rack (1U) Przewodowa sieć lan Czarny, Srebrny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Iomega
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
StorCenter
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
200m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
33039
Kategoria
Wielofunkcyjne serwisy do przechowywania danych pozwalające na przechowanie dużej ilości danych. Podłącz swój serwer pamięci bezpośrednio do komputera lub podziel się nim ze swoją siecią lokalną, aby każdy z domu/biura mógł z niego korzystać Może być on połączona również do Internetu, aby bezpiecznie dzielić się danymi z przyjaciółmi lub współpracownikami w odległym biurze, za pomocą połączenie VPN, lub jeśli jest taka chęć, można podzielić się z nim z całym światem za pomocą FTP (jeśli dany serwer obsługuje tą opcję).
Serwery danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIomega: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14193
Statystyki oparte są o 96377 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94200 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 Sep 2018 16:16:39
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Iomega StorCenter 200m NAS Rack (1U) Przewodowa sieć lan Czarny, Srebrny:
To krótkie podsumowanie Iomega StorCenter 200m NAS Rack (1U) Przewodowa sieć lan Czarny, Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Iomega StorCenter 200m, NAS, Rack (1U), Intel® Celeron®, 0,16 TB, Czarny, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Iomega StorCenter 200m NAS Rack (1U) Przewodowa sieć lan Czarny, Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Iomega StorCenter 200m NAS Rack (1U) Przewodowa sieć lan Czarny, Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Iomega StorCenter 200m. Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 0,16 TB, Rodzaje zainstalowanych dysków: HDD, Obsługiwane rodzaje dysków: HDD. Typ procesora: Intel® Celeron®, Taktowanie procesora: 1,7 GHz. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR. Obudowa: Rack (1U), Kolor produktu: Czarny, Srebrny. Model: NAS

Nośnik danych
Interfejs napędów pamięci masowej *
Ultra-ATA/100
Szybkość HDD
7200 RPM
Usługa RAID *
Yes
Poziomy raid
1
Zatoka hot-swap *
No
Zainstalowane urządzenie pamięci masowej *
Yes
Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci *
0,16 TB
Rodzaje zainstalowanych dysków *
HDD
Obsługiwane rodzaje dysków *
HDD
Rozmiar bufora
2 MB
Procesor
Typ procesora *
Intel® Celeron®
Taktowanie procesora *
1,7 GHz
Pamięć
Typ pamięci wewnętrznej *
DDR
Pamięć wewnętrzna *
0,25 GB
Sieć
Przewodowa sieć lan *
Yes
Wi-Fi
No
Porty i interfejsy
Liczba portów USB 2.0 *
2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
1
Konstrukcja
Obudowa *
Rack (1U)
Kolor produktu *
Czarny, Srebrny
Wydajność
Model *
NAS
Oprogramowanie
Zainstalowany system operacyjny *
Windows Storage Server 2003
Moc
Pobór mocy
200 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
440 mm
Głębokość produktu *
540 mm
Wysokość produktu *
41 mm
Waga produktu
11,3 kg