Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook torba na notebooka 38,1 cm (15") Plecak

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kensington
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
62238
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKensington: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 16924
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:28:42
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook torba na notebooka 38,1 cm (15") Plecak:
To krótkie podsumowanie Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook torba na notebooka 38,1 cm (15") Plecak arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook, Plecak, 38,1 cm (15")

Długie podsumowanie opisu Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook torba na notebooka 38,1 cm (15") Plecak:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook torba na notebooka 38,1 cm (15") Plecak oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kensington Sky Runner Backpack Nylon Blk f Notebook. Typ obudowy: Plecak, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 38,1 cm (15")

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
Maksymalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
38,1 cm (15")
Typ obudowy *
Rozmiar, kształt i styl obudowy, pokrowca, futerału.
Plecak
Cechy
Materiały *
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Pozostałe funkcje
Przegródki
SnugFit laptop compartment 34x28x5.5 cm
Państwo Dystrybutor
Australia 2 distributor(s)
X