Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kensington Desktop MicroSaver™

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kensington
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Desktop MicroSaver™
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
64162
Kategoria
Kabel z wbudowanym mechanizmem zabezpieczającym.
Zapięcia
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKensington: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32613
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 Dec 2019 15:22:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Kensington Desktop MicroSaver™ :
Krótki, edytorski opis Kensington Desktop MicroSaver™

Desktop MicroSaver™
Więcej>>>
Kensington Desktop MicroSaver™:
Oficjalny tekst marketingowy Kensington Desktop MicroSaver™ został dodany przez producenta

Desktop MicroSaver™

Krótkie podsumowanie opisu Kensington Desktop MicroSaver™:
To krótkie podsumowanie Kensington Desktop MicroSaver™ arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kensington Desktop MicroSaver™, 1,8288 m, Klucz, Wielobarwny

Długie podsumowanie opisu Kensington Desktop MicroSaver™:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kensington Desktop MicroSaver™ oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kensington Desktop MicroSaver™. Kolor produktu: Wielobarwny, Najlepsze zastosowania: Monitor, PC, Typ zamka: Klucz. Długość kabla: 1,8288 m

Cechy
Kolor produktu *
Wielobarwny
Najlepsze zastosowania *
Monitor, PC
Cechy
Typ zamka *
Klucz
Waga i rozmiary
Długość kabla *
1,8288 m