Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter pamięć flash 0,25 GB Karta pamięci CompactFlash

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CF/256ADP-S
Kategoria
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
Pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8338
Statystyki oparte są o 90237 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88219 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:10:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter pamięć flash 0,25 GB Karta pamięci CompactFlash:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter pamięć flash 0,25 GB Karta pamięci CompactFlash arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter, 0,25 GB, Karta pamięci CompactFlash, SLC

Długie podsumowanie opisu Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter pamięć flash 0,25 GB Karta pamięci CompactFlash:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter pamięć flash 0,25 GB Karta pamięci CompactFlash oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kingston Technology 256MB CompactFlash Card (SLC) + Adapter. Pojemność: 0,25 GB, Typ karty flesza: Karta pamięci CompactFlash, Typ pamięci wewnętrznej: SLC

Pamięć
Pojemność *
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,25 GB
Typ karty flesza *
Karta pamięci to elektroniczne urządzenie przechowujące dane. Przykłady kart pamięci to CompactFlash (CF), Memory Stick (MS) itp.
Karta pamięci CompactFlash
Typ pamięci wewnętrznej
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
SLC
Cechy
Wytrzymałość
300000 cykli na sektor logiczny
Zatrzymywanie danych
10 rok/lata
Moc
Pobór mocy (zapis)
75 mA
Pobór mocy (odczyt)
75 mA
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 70 °C
Wstrząsy podczas pracy
Wymagania środowiskowe dla optymalnej ochrony przed uszkodzeniem mechanicznym w trybie pracy
1000 G
Odporność na wibracje
15 G
Waga i rozmiary
Rozmiar adaptera karty pamięci (SxGxW)
85,6 x 54 x 5 mm
Pozostałe funkcje
Czas wyszukiwania
Czas potrzebny na zlokalizowanie danych na nośniku; wyrażony w milisekundach
10,8 ms
Customer service details