Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

KYOCERA PC-60LG 500 ark.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
KYOCERA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PC-60LG
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
5PLPXZ7APKX
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5704327401452
Kategoria
Powiększ pojemność podajników swojej drukarki, tak abyś mógł drukować dłużej bez potrzeby konserwacji.
Podajniki papieru
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKYOCERA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 19155
Statystyki oparte są o 95079 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92890 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 Nov 2019 05:30:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu KYOCERA PC-60LG 500 ark.:
To krótkie podsumowanie KYOCERA PC-60LG 500 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

KYOCERA PC-60LG, 500 ark., A4

Długie podsumowanie opisu KYOCERA PC-60LG 500 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie KYOCERA PC-60LG 500 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

KYOCERA PC-60LG. Maksymalna pojemność: 500 ark.. Format nośnika (podajnik 1): A4

Cechy
Maksymalna pojemność
maksymalna pojemność taśmy, wyrażona w bajtach.
500 ark.
Formaty plików multimedialnych
Format nośnika (podajnik 1)
A4
Państwo Dystrybutor
Magyarország 2 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)