Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Leitz 10m for A4 laminator folia do laminowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Leitz
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
10m for A4 laminator
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
5018644
Kategoria
Folie, np. plastikowe, wykorzystywane do pokrywania innych materiałów, np. do papieru.
Folie do laminowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezLeitz: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6932
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:46:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Leitz 10m for A4 laminator folia do laminowania:
To krótkie podsumowanie Leitz 10m for A4 laminator folia do laminowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Leitz 10m for A4 laminator, A4, 10000 mm

Długie podsumowanie opisu Leitz 10m for A4 laminator folia do laminowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Leitz 10m for A4 laminator folia do laminowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Leitz 10m for A4 laminator. Format nośnika (podajnik 1): A4. Szerokość produktu: 10000 mm

Formaty plików multimedialnych
Format nośnika (podajnik 1)
Kształt, rozmiar, wygląd, nośnik.
A4
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
10000 mm
Customer service details