To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CoreParts Battery 3.7v 550mAh Bateria Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CoreParts
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Battery 3.7v 550mAh
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBP1016
Kategoria
Części do telefonów komórkowych, takie jak klawiatura, wyświetlacze i gniazda.
Części zamienne do telefonów komórkowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   CoreParts: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9126
Statystyki oparte są o 96971 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 Jun 2020 12:07:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 550mAh Bateria Czarny:
To krótkie podsumowanie CoreParts Battery 3.7v 550mAh Bateria Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CoreParts Battery 3.7v 550mAh, Bateria, Czarny, Litowo-jonowa (Li-Ion), 550 mAh, 3,7 V, SONY

Długie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 550mAh Bateria Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CoreParts Battery 3.7v 550mAh Bateria Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CoreParts Battery 3.7v 550mAh. Typ produktu: Bateria, Kolor produktu: Czarny, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Obsługiwane produkty: SONY